Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
napoveda:hosting:upload [12. 11. 2007 11:16]
sobol
napoveda:hosting:upload [15. 12. 2012 14:29] (aktuální)
Řádek 4: Řádek 4:
    
   - Vytvoření ftp účtu v naší [[https://​www.igloonet.cz/​admin/​auth/​|administraci]] pod záložkou //Správa FTP//. Zde si nastavíte vaše přihlašovací údaje pro ftp přístup. Důležité je nastavit si kvótu prostoru pro daný ftp účet, která musí být nastavena vždy vyšší než je množství dat, které máte v umyslu umístit na server.   - Vytvoření ftp účtu v naší [[https://​www.igloonet.cz/​admin/​auth/​|administraci]] pod záložkou //Správa FTP//. Zde si nastavíte vaše přihlašovací údaje pro ftp přístup. Důležité je nastavit si kvótu prostoru pro daný ftp účet, která musí být nastavena vždy vyšší než je množství dat, které máte v umyslu umístit na server.
-  - Připojení na server pomocí ftp klienta. Na IglooNET ​je nainstalován ftp server s rozšířením ​ TLS, které umožňuje šifrovat vaše heslo a neumožní tak jeho jednoduchý "​odposlech"​ a zneužití. Bohužel ne každý ftp klient toto rozšíření podporuje. ​IglooNET ​doporučuje využití volně šířitelného ftp klienta [[http://​filezilla-project.org/​|filezilla]]. Jako přihlašovací údaje zadáte ty, které jste si nastavili v naší administraci,​ jako server zadáte ftp.//​název_vaší.domény//​.+  - Připojení na server pomocí ftp klienta. Na igloonet ​je nainstalován ftp server s rozšířením ​ TLS, které umožňuje šifrovat vaše heslo a neumožní tak jeho jednoduchý "​odposlech"​ a zneužití. Bohužel ne každý ftp klient toto rozšíření podporuje. ​igloonet ​doporučuje využití volně šířitelného ftp klienta [[http://​filezilla-project.org/​|filezilla]]. Jako přihlašovací údaje zadáte ty, které jste si nastavili v naší administraci,​ jako server zadáte ftp.//​název_vaší.domény//​.
   - Nakopírujete obsah stránek do adresáře /web/www, pro zobrazení přímo na vaši doméně www.//​název_vaší.domény//​. Pokud potřebujete zobrazit obsah na subdoméně vašich stránek, stačí vytvořit podadresář v adresáři /web (např. /​web///​název_vaší_subdomény//​),​ obsah tohoto adresáře bude zobrazen na adrese //​název_vaší_subdomény//​.//​název_vaší//​.//​domény//​.   - Nakopírujete obsah stránek do adresáře /web/www, pro zobrazení přímo na vaši doméně www.//​název_vaší.domény//​. Pokud potřebujete zobrazit obsah na subdoméně vašich stránek, stačí vytvořit podadresář v adresáři /web (např. /​web///​název_vaší_subdomény//​),​ obsah tohoto adresáře bude zobrazen na adrese //​název_vaší_subdomény//​.//​název_vaší//​.//​domény//​.
  
 +//
 +
 +//
  
  
  • napoveda/hosting/upload.1194862609.txt.gz
  • Poslední úprava: 12. 11. 2007 11:16
  • autor: sobol