Návod k nastavení SPAM filtru

Ve výchozím nastavení jsou došlé Spamy pouze označovány hlavičkou [SPAM]. Pro každý e-mail si můžete nastavit jak se s takovými zprávami bude zacházet.

  1. Přihlašte se přes naše webové rozhraní na adrese https://www.igloonet.cz/webmail/
  1. V horním menu klikněte na tlačítko možnosti
  1. Vlevo dole vyberte odkaz filtry
  1. Zvolte přidat nový filtr
  1. V části Výběr podmínky* zvolte *Pokud je e-mail SPAM
  1. V části Nastavení akce si vyberte, zda chcete e-maily vypadající jako Spam rovnou Smazat nebo například přesunout do speciální složky, kteoru si pro ně vytvoříte. Proč nemusí být nejlepší spamy rovnou mazat si přečtěte dále.
  1. Klikněte na tlačítko Uložit filtr

Jelikož AntiSPAM nedokáže přečíst váš e-mail a zjistit, co si o něm myslíte, nedokáže se rozhodovat vždy stoprocentně. Děláme maximum pro to, aby všechny e-maily označené jako [SPAM] byly opravdu Spam a nepadaly mezi ně i e-maily, které jsou v pořádku, nicméně v malém procentu případů se tak přesto může stát.

Je proto lepší, alespoň ze začátku existence vaší schránky u nás, si občas projít složku kam si filtrujete nevyžádanou poštu, jestli se mezi ní nenachází i správný e-mail. Pokud tomu tak je, můžete nás kontaktovat, abychom situaci zkusili napravit. Pokud po pár týdnech zjistíte, že jsou e-maily jen SPAM nebo je pro vás důležité hlavně žádný SPAM nedostávat a těch pár chybně zařazených e-mailů obětujete, nastavte si ve filtru akci *Smazat*.